Wróżka, a sprawy karmiczne?Jesteś pod szczęśliwą kartą. Nie ma więc sensu czekać dłużej na przeprowadzkę. Właśnie teraz jest na to właściwy moment. Zobaczysz że pomimo licznych wątpliwości, które Cię teraz dręczą, bardzo dobrze poradzisz sobie w nowym miejscu. Nie trać więc czasu na myślenie, tylko działaj.

Ostatnimi czasy masz raczej negatywne samopoczucie. Wydaje Ci się, że życie przecieka Ci przez palce. Dlatego też myślisz o przeprowadzce. Będzie to dobra decyzja, aczkolwiek nowe miasto nie rozwiąże Twych wszystkich problemów. Trzeba dać także coś od siebie- zalecany jest większy optymizm, oraz otwarcie się na ludzi. Dopiero dzięki temu zaczniesz cieszyć się prawdziwym szczęściem.

Decyzja o przeprowadzce jest trafiona. Twój charakter sprawia, że musisz cały czas się rozwijać i poszukiwać nowych wrażeń i wyzwań. Twe obecne miejsce zamieszkania nie daje Ci już takich możliwości. Dlatego też nie ma sensu dłużej tkwić w marazmie. Przeprowadź się a nie będziesz żałować.

Czy oddziałuje na mnie karma z poprzednich wcieleń?

Znajdujesz się obecnie na rozdrożu. Z jednej strony pragniesz poczuć prawdziwe szczęście, z drugiej jednak, czujesz liczne lęki przed przyszłością. Wydaje Ci się, że masz po prostu pecha. Ten pech jest spowodowany złą karmą. Właśnie przez to jesteś zablokowana. Powinnaś więc zrobić wszystko aby powrócić do normalności i cieszyć się życiem.

Wskutek wcześniejszych rozczarowań podświadomie obawiasz się swoją przyszłość. Takie podejście zabija w Tobie pozytywną energię. Powinnaś na początku zacząć zmianę od siebie, wyciągnij wnioski z przeszłości i staraj się je przenieść na czas teraźniejszy. Nie oddziałuje na Ciebie zła karma, musisz po prostu więcej nad sobą pracować. Czytaj więcej na http://ezoplaneta.pl/

Twoja karma sprawia, że nie możesz poczuć pełni szczęścia. Potrzebne jest Ci oczyszczenie, które pozwoli Ci się odblokować i spełniać zarówno zawodowo jak i osobiście. Im prędzej to zrobisz tym lepiej dla Ciebie. W innym wypadku dalej będziesz tkwić w marazmie.

W przeszłości Twe uczucia zostały mocno zranione, dlatego tak ciężko jest Ci się teraz pozbierać. Zła karma na Ciebie oddziałuje, powinnaś się więc zrobić wszystko, by ją oczyścić. Skup się póki co na sobie, rozwijaj swoje zainteresowania, oddaj się pracy. Dodatkowo potrzebny może być Ci rytuał oczyszczający złą energię, który sprawi, że uda Ci się w końcu zacząć cieszyć życiem.

Komentarze: 10


noavatar.png
Myles 2017-11-06

dzięki zanadto niezwykłą komedię

noavatar.png
Caryn 2017-11-06

uprzejmie się pochłaniało

noavatar.png
Buster 2017-11-06

Konkretnie udane

noavatar.png
Errol 2017-11-19

opatruje do ulubionych

noavatar.png
Teodoro 2017-11-20

prawdziwie boskiemu blog

noavatar.png
Debbra 2017-11-24

pochłaniające

noavatar.png
Elwood 2017-11-24

dzięki przyimek wystrzałową sprawę

noavatar.png
Enoch 2017-11-25

stanowię na racja

noavatar.png
Joella 2017-11-25

pozdro gwoli beletrystę, ściskasz esprit:)

noavatar.png
Elwood 2017-11-25

pozdro dla artysty, niewymownie wykonujesz:)

Top