Jaka karta tarota pokazała się wróżce: SprawiedliwośćJest on wyrozumiały, tak więc jest szansa, że Ci wybaczy- jednak nie licz że nastąpi to od razu. Nie będą to dla Ciebie łatwe dni, ale jesteś dorosłą osobą i musisz ponosić odpowiedzialność za swoje czyny.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Koło Fortuny położenie normalne

Najważniejsze, że żałujesz tego co zrobiłaś. Teraz musisz się przyznać i czekać na przebaczenie i lepsze dni. Jako, że jesteś pod szczęśliwą kartą, możesz liczyć na to iż wszystko ułoży się po Twojej myśli. W dłuższej perspektywie czasu, partner przebaczy Ci to co zrobiłaś i znów będziecie mogli cieszyć się szczęściem.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Wisielec położenie normalne

Zdrada była wynikiem tego, że w Waszym związku już od dłuższego czasu nie działo się najlepiej. Możesz się przyznać, aczkolwiek to niczego nie zmieni. I tak nie będziesz razem z obecnym partnerem, kwestią czasu jest kiedy Wasz związek się rozpadnie. Macie po prostu inne charaktery i do siebie nie pasujecie.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Umiarkowanie położenie normalne

Twój chłopak jest odpowiedzialnym mężczyzną, ale też ma swe wymagania. Tak więc niestety, ale bardzo ciężko będzie mu przebaczyć zdradę. Jeśli się nie przyznasz, wróżka mówi, że utrzymasz związek, jednak ciężko będzie Ci żyć z przeświadczeniem że go okłamujesz. Jeśli się przyznasz, najprawdopodobniej Wasz związek się rozpadnie.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Moc położenie normalne

Twój chłopak w przeszłości był oszukany przez pewną kobietę. Dlatego czasem obawia się że znowu spotka go to samo. Tak więc jeśli powiesz mu o zdradzie już definitywnie złamiesz mu serce. Lepiej będzie, jeśli dasz mu kolejne dowody miłości, okazując ciepło będziecie się znowu do siebie przybliżać. Zapomnij o tym co było.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Kochankowie położenie normalne

Dla Twego chłopaka ogromnie liczą się uczucia. Tak więc jeśli przyznasz się do tego co zrobiłaś, nie licz na przebaczenie. On Cię znienawidzi. Tak więc sprawa wygląda w ten sposób: jeśli przyznasz się- oznacza to koniec Waszych relacji, jeśli nie przyznasz się- utrzymasz związek, jednak ciężko będzie Ci żyć w kłamstwie.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Sprawiedliwość

Doszło do zdrady, aczkolwiek on też w tej sytuacji nie był bez winy. Przez długi czas nie okazywał Ci właściwego zainteresowania, odsuwaliście się od siebie, aż w końcu przestaliście być dla siebie bliscy. Oczywiście nie powinnaś posunąć się tak daleko. Powinnaś się przyznać i poważnie porozmawiać. On też musi zrozumieć swoje błędy, tylko wtedy dalszy związek będzie miał sens.

Czy znajdę jeszcze prawdziwą miłość?

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: głupiec położenie normalne

Obecnie poszukujesz miłości trochę po omacku. Nie wiesz, jakie cechy powinien posiadać idealny mężczyzna, nie masz ustalonego jednego typu którzy Cię interesują.

Top