Porady wróżki odnośnie związkuDzięki temu potraficie tworzyć trwałe relacje. Potraficie wspierać siebie i bliskich, możecie sobie ufać, to że czasami zdarzają się pomiędzy Wami różnice zdań jest normalne i nie ma się co nad tym rozwodzić. Pasujecie do siebie i to jest najważniejsze.

Ostatnio zaczęło dochodzić między Wami do kłótni, przez co zaczęłaś mieć dylematy, czy tak naprawdę jesteście sobie pisani. Jednak na szczęście to tylko okres przejściowy, z czasem zobaczysz że sytuacja się uspokoi i znów będzie się Wam dobrze układało. Jako że macie podobne ambicje i charaktery, pasujecie doskonale do siebie, powinniście stworzyć trwały związek.

Na początku wydawało Ci się, że znalazłaś kogoś odpowiedniego, kogoś z kim jesteś zgrana i kto będzie się o Ciebie troszczył. Z czasem masz jednak coraz więcej wątpliwości. I słusznie, tak naprawdę to było tylko zauroczenie, na dłuższą metę Wasz związek nie ma sensu, macie zgoła inne charaktery, pragnienia, te różnice będą się z czasem coraz bardziej uwidaczniać. Lepiej zakończ tę relację, gdyż nie wyniknie z niej dla Ciebie nic pozytywnego.

Występują między Wami różnice w charakterach, aczkolwiek różnice te są do zaakceptowania. Z czasem niektóre z nich by się zatarły, macie szanse się ze sobą zgrać. Tak więc dajcie sobie jeszcze trochę czasu, nie podejmujcie pochopnych decyzji. Ciężko jest spotkać osoby idealnie dopasowane, aczkolwiek Wy jesteście ze sobą całkiem zgrani.

Karta zdradza o cierpieniach w przeszłości. Prawdopodobnie oboje przeszliście przez coś, czego nie chcecie wspominać. Za to teraz jest już znacznie lepiej, pomimo że nie zawsze się między Wami układa idealnie, jesteście ze sobą całkiem zgrani. Powinniście stworzyć udany związek.

Ostatnio dochodzi między Wami do sprzeczek, przez co wydaje Ci się że nie jesteście ze sobą zgrani. Jednak weź pod uwagę że każdy związek ma kryzysy. Zobaczysz ze już niedługo będzie lepiej. Tak naprawdę pasujecie do siebie, jest Wam ze sobą dobrze i stworzycie długotrwały związek.

W wielu sprawach się różnicie. Podczas gdy dla Ciebie ogromnie ważne są uczucia, Twój partner kieruje się w życiu logiką. Nie znaczy to jednak że Wasz związek nie ma szans przetrwać. Musicie dbać o swoje potrzeby, zacząć więcej ze sobą rozmawiać, a zobaczycie że między Wami się poprawi. Tak więc dajcie sobie jeszcze trochę czasu na zgranie. Chcesz wiedzieć więcej - odwiedź http://ezowymiar.pl/wrozka.html

Komentarze: 11


noavatar.png
Elwood 2017-11-24

Byczy wpisik

noavatar.png
Sang 2017-11-24

ekstra stworzone

noavatar.png
Merlin 2017-11-24

wyskokowo rejestrujesz

noavatar.png
Broderick 2017-11-24

lubie twój blog

noavatar.png
Elda 2017-11-24

Frapująco stworzone

noavatar.png
Walton 2017-11-24

powoduje do wziętych

noavatar.png
Terence 2017-11-25

pochłonął się w wpisika

noavatar.png
Reita 2017-11-25

klawo układasz

noavatar.png
Becky 2017-11-25

rewelacyjnie napisane

noavatar.png
Linsey 2017-11-25

Autentycznie obrazowe

noavatar.png
Season 2017-11-25

obłędnie spisane

Top